15 wrz
2012
Posted in: Bez kategorii
By    No Comments

TEATR PARAWAN NIE WYSTĄPI W KLUBIE „KABARET”

Od czerwca 2012, na propozycję i zaproszenie pani Barbary Lorenzetti – właścicielki Klubu KABARET mieszczącego się przy ulicy Krakowskiej 5, trwały rozmowy i ustalenia w sprawie  spektakli, z którymi Teatr Parawan miał gościć w tym klubie w każdą niedzielę miesiąca dając przedstawienia godz. 16.00. Ta bardzo obiecująca i atrakcyjna dla Teatru PARAWAN oraz najmłodszych widzów propozycja pani Barbary Lorenzetti zakładała, że  niedzielne spotkania z teatrem lalek, z czasem staną się rodzinnymi spotkaniami ze sztuką. Podczas kilku spotkań, omówiliśmy zasady współpracy, a także przygotowaliśmy plan repertuarowy do końca grudnia 2012 roku. Po jego akceptacji przez właścicielkę KABARETU oraz Dyrekcję Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki został on podany w „Kulturalnościach”  26.numeru magazynu kulturalnego DWORZANIN – jesień 2012.
Z wielkim zdziwieniem i smutkiem przyjęliśmy telefoniczną wiadomość w dniu 31 sierpnia od pani Barbary Lorenzetti  że; ” ze względu na kłopoty finansowe jej firmy, nasze plany i ustalenia dotyczące niedzielnych spektakli Teatru PARAWAN w Klubie KABARET są nieaktualne”. Nie komentujemy zachowania pani Barbary, ani jej, jakże niespodziewanej i zaskakującej zarówno Zespół Teatru jak i naszych widzów decyzji.
My, czyli zespół  Teatru Lalki i Aktora PARAWAN pragniemy gorąco i szczerze WAS Drodzy Nasi Widzowie  PRZEPROSIĆ ZA ZAISTNIAŁĄ SYTUACJĘ, której w żaden sposób nie jesteśmy winni.
Zespół Teatru Lalki i Aktora PARAWAN

PS. Mamy również i dobrą wiadomość dla naszych widzów i przyjaciół. W nowym sezonie teatralnym2012/13, który rozpoczynamy 23 września jak zwykle o godz. 12.00 spotykać będziemy się w każdą niedzielę miesiąca!!! ZAPRASZAMY –  Zajazd Kościuszkowski ul. Białoprądnicka 3

 

So, what do you think?