29 wrz
2015
Posted in: Bez kategorii
By    Komentowanie nie jest możliwe

KONIEC PARAWANU !!!

KONIEC PARAWANU!!!

Nasi drodzy Widzowie. Ci najmłodsi i ci najstarsi.

Musiało minąć trochę czasu, abyśmy, godząc się z faktami, mogli Wam zakomunikować że:

dzięki „niezwykłej życzliwości i zamiłowaniu do teatru dla Najmłodszych” – jakim „wykazała się” Renata Lisowska, kierująca Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki, właśnie jej decyzją Teatr Lalki i Aktora PARAWAN, został wyrzucony ze swojej siedziby w Zajeździe Kościuszkowskim i zakończył swój żywot.

Przykro nam, że druga po teatrze „Groteska” lalkowa scena Krakowa przestała istnieć. Przykro, że nastąpiło to z końcem marca tego roku, kiedy to szykowaliśmy się do obchodów Międzynarodowego Dnia Teatru 2015. Prawie osiemnastoletnia historia naszej Sceny została przekreślona nieodpowiedzialną i niezrozumiałą decyzją Renaty Lisowskiej. Jeszcze bardziej dziwi nas i smuci fakt, że podejmowane przez nas i życzliwych PARAWANOWI ludzi próby szukania pomocy w ratowaniu Teatru u prezydenta Miasta Krakowa prof. Jacka Majchrowskiego, nie spotkały się z jakąkolwiek reakcją z jego strony.

Drodzy i szanowni Widzowie!

Dziękujemy Wam, że byliście z nami od grudnia 1997 roku do marca 2015. Dziękujemy za wszystkie okazane nam wyrazy sympatii, za życzliwe uwagi, za szczere oklaski i za to, że przez tyle lat byliście wierni PARAWANOWI.
Dziękujemy za liczne telefony, które wciąż otrzymujemy od Was.

Przykro, że nie możemy powiedzieć WAM – D o    z o b a c z e n i a !!!

Zespół, współpracownicy i kierownictwo Teatru Lalki i Aktora PARAWAN.

Comments are closed.